Kontaktní adresa
Háje invest s.r.o.
Želevčice 5
274 01    Slaný

Informace pro zákazníky
Ing.Ladislav Leksa
 Mail: ladislav.leksa@slanydomky.cz
 Telefon: +420-312 576 212
 GSM: +420-724 05 07 02


Nemovitost je možno financovat z vlastních zdrojů, z hypotečního nebo jiného úvěru případně kombinací obou uvedených zdrojů. Financování s pomocí jiných než vlastních prostředků je možné ve spolupráci s finančními ústavy operujícími v České republice na základě standardně stanovených postupných splátek.

Nejpoužívanějším způsobem financování je použití hypotečního úvěru (obvykle v kombinaci s částečným použitím vlastních zdrojů). Jednotlivé splátky jsou uvolňovány bankou vždy po dokončení jednotlivé etapy výstavby tak, jak je definováno v uzavřené smlouvě o smlouvě budoucí kupní.

Kontrakt o finacování si sjednává klient přímo  s příslušným ústavem. Společnost Háje invest poskytne potřebnou součinnost zejména při předání potřebných podkladů pokud je systémově jejich vlastníkem (stavební povolení,...).

Pro zjednodušení administrativy klienta jsme navázali spolupráci s Komerční bankou a.s., která poskytla pro klienty tohoto projektu zvýhodněné podmínky. Její nabídku s kontakty  na konkrétní pracovníky pověřené koordinací tohoto projektu je možno otevřít zde.Ke stažení: Akční nabídka KB pro klienty Háje invest s.r.o    
Akční nabídka KB pro klienty Háje invest s.r.o    

Další možností je využití služeb finančního poradce společnosti Fincentrum a.s., který Vám pomůže vybrat vhodný bankovní produkt z nabídky nejméně 10 bankovních ústavů poskytujících hypoteční úvěry. Také společnost Fincentrum a.s. připravila pro klienty projektu "U Hvězdárny" speciální nabídku. Tuto nabídku s kontaktem je možno otevřít zde.

Ke stažení: Akční nabídka KB pro klienty Háje invest s.r.o    
Akční nabídka Fincentrum pro klienty Háje invest s.r.o    


  Home | Nabídka | Galerie | Kontakt